KONTAKTY

Eliška Matějčková
Nový Malín 454
78803 Nový Malín
tel: 604 541 597
info@elihandmade.cz

O nás
O nás

 

Jak vznikla nosítka Eli handmade?

 

Psal se rok 2013, čekali jsme naše první dítě, syna Ludvíka. Jelikož rádi objevujeme nová místa, plánovali jsme krom kočárku i budoucí nošení :-) . O pár měsíců později jsem k narozeninám dostala svůj první šicí stroj. Po narození Ludvíka přišel čas na vybírání toho pravého nosítka, vybírali jsme a vybírali, až jsem nic nevybrali... tak mě napadlo, že bych mohla zkusit nosítko ušít. Bylo to zavazovací mei tai, ušila jsem první, pak druhé a třetí jsem už prodala, prodala jsem i čtvrté, páté …

A tak jsem začala pracovat na střihu prvního přezkového nosítka. Musím zpětně uznat, že bylo šílené :-) ale nechtěla jsem cokoliv kopírovat, chtěla jsem na všechno přijít sama, a tak jsem šila a šila a dělala chyby a těmi se poučila a čas běžel... a běžel... Nosítka byla lepší a lepší, střih vychytanější, každá další kladná recenze, ale naopak i jízlivá poznámka, byla mým hnacím motorem, až uběhlo pár let a jsem tam, kde jsem.
 
 

Mám e-shop, měla jsem úžasnou kolegyni Martinku, která mě naposledy nakopla a dohnala mě k tomu najít své úžasné švadlenky. Tehdy "Eli handmade" dostala ten pravý smysl a směr. :-) Mé již zmiňované úžasné švadlenky jsou parta profesionálek, které doladily poslední nedostatky na nosítkách a dodávají mi energii a radost k práci! 
 

Zcela sobecky mohu říci, že to byla zatraceně trnitá cesta, na které jsem potkala i spoustu překážek, ale nevzdala jsem to! A zcela nesobecky děkuji celému mému týmu, díky kterému čtete tyto řádky, na tomto eshopu.
 

Každému, kdo nosí svůj poklad u srdíčka v mém nosítku, přeji krásné pronošené dny, toto období je krátké, ale tolik krásné, takže si jej užívejte co nejvíc to jde :-)
 
 

Vaše Eli
YzczNjQ