KONTAKTY

Eliška Matějčková
Nový Malín 262
78803 Nový Malín
tel: 604 541 597
info@elihandmade.cz
Provozovna: Jesenická 14
787 01, Šumperk

NOVINKY

arr3Nový produkt - Dřevěné kamenyNově můžete objednávat dřevěné kameny. Více info.... arr3Fotogalerie nosítekNosítka, která jíž mají majitele naleznete ve fotogaleri nosítek....

 Dřevěné designové výrobky

    

    elihandmade.cz na FACEBOOKU

 

    recenze na HEUREKA


Úvod » Dřevěné kameny

Dřevěné kameny

Dřevěné kameny  Dřevěné kameny

Tumi ishi, japonská hra pro všechny věkové kategorie. Ať už jste batole, dospělý nebo 99 letý, tyto kameny jsou pro vás! Skvělé pro vývoj mozku a obratnost. Každý kámen je jedinečný, díky čemuž je každý nový a zábavný.


Postavte věž ze všech kamenů a rozvíjejte svou vytrvalost, trpělivost a koordinaci. Vyvážená věž značně přispěje i k vaší vnitřní rovnováze. Až budete dokonale vyrovnaní, zkuste věž postavit levou rukou.


Kameny přispívají k rozvoji pozornosti, logiky, pozorování, koordinace ruky a očí, jemné motorické dovednosti, vizuálního vnímání, kreativity. Poskytují představu o takových fyzických pojmech jako je rovnováha, gravitace, váha a tvar. 

Kameny mohou sloužit i jako dekorace.
Malé děti v kamenech uvidí drahokamy, nebo možná brambory, fantazii se meze nekladou.
Všechny kameny jsou ručně dělané, tudíž nikdy nebudete mít dva stejné! Jsou napuštěné lněným olejem a na jejich výrobu byly použity různé druhy dřev, od třešňového po ebenové

Upozornění, každý kámen je jedinečný, zobrazené kameny se budou lišit od kamenů, které obdržíte, velikost kamenů se pohybuje mezi 4 a 7 cm.

 

Řadit podle 
Výrobce  

NWQyZ