KONTAKTY

Eliška Matějčková
Nový Malín 262
78803 Nový Malín
tel: 604 541 597
info@elihandmade.cz
Provozovna: Jesenická 14
787 01, Šumperk

NOVINKY

arr3Fotogalerie nosítekNosítka, která jíž mají majitele naleznete ve fotogaleri nosítek....

 Dřevěné designové výrobky

    

    elihandmade.cz na FACEBOOKU

 

    recenze na HEUREKA


Úvod » 'OTHER' z Vašich šátků

'OTHER' z Vašich šátků

 

 

Nosítko Eli Other

Zcela jiný způsob upínání bederáku, než jsme byli dosud zvyklí. U tohoto nosítka se vám nestane, že bude dítě špatně podsazené, protože máte špatně nasazený bederák. U tohoto nosítka se podsazuje ,,úplně samo´´. Stále je ovšem potřeba bederák zapínat nikoliv na bedra, ale do pasu a pořádně jej dotáhnout.

Nosítko vyrábíme prozatím v jedné verzi, která sedí dítěti mezi cca 68 a 98 cm. Na přání není problém toto nastavení upravit, aby sedělo i menším/větším dětem.

Nosítko je vyplněno paměťovou pěnou, obsahuje přídavnou regulaci ramenních popruhů. Slintáčky, kapsičky a jiné doplňky lze doobjednat. Jak dát dítě do nosítka se můžete podívat ZDE.

Na celošátkovou verzi je minimální spotřeba cca 2,5 m šátku.

Nemáte-li 2,5 m šátku, podšijeme nosítko bavlněným (+200,-) nebo lněným (+400) plátnem.

  • Ušití nosítka z vlastního šátku vždy konzultujeme se zákazníkem individuálně 
  • Výběr šátku: Nedoporučujeme šátek s příměsí vlny. Šátky s příměsí bambusu a obecně tenké šátky nebo šátky s nízkou gramáží (méně jak 220 gsm) nejsou vhodné na nosítka pro větší děti. Je potřeba myslet na to, že jaký šátek, takové bude nosítko. Je-li šátek hutný, tlustý, bude nosítko ,,robustnější´´ než z tenkého šátku. Šátek může být nový, postupně se zanosí. Nové šátky můžete koupit na příklad na www.satkomanie.cz nebo www.isatky.cz , bazarově potom napříč facebookem a skupinkama o nošení (Nosíme děti, Nošení dětí – prodej, … ) . Můžete se zeptat i přímo nás, zaujme-li nás Vámi vybraný šátek, udáme druhou půlku sami ????
Řadit podle 
Výrobce  

ZTJjM2FjM